Produkt dnia
NAWÓZ DO BORÓWEK 1 KG
NAWÓZ DO BORÓWEK 1 KG
9,99 zł 9,25 zł
SZT
OPRYSKIWACZ DELTA LANCA MOSIĘŻNA 8 LITRY
OPRYSKIWACZ DELTA LANCA MOSIĘŻNA 8 LITRY
55,99 zł 45,52 zł
SZT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bezpieczne zakupy

Reklamacje

1. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie internetowym objęte są odpowiedzialnością sprzedawcy za niezgodność towaru z umową, zgodnie z przepisami ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn.zm.)

2. Reklamacje na podstawie odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową powinny być składane pisemnie za pomocą poczty elektronicznej e-mail na: kontakt@gospodarski.pl

3. W reklamacji powinien znaleźć się dokładny opis rodzaju niezgodności,  datę wystąpienia, nr zamówienia oraz dane kontaktowe, zapytanie o adres do wysyłki co ułatwi procedurę reklamacyjną.

4. gospodarski.pl rozpatruje reklamacje niezwłocznie najpóźniej w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji wysłanej przez Użytkownika i informuje klienta o kolejnych działaniach.

5. W przypadku chęci odesłania produktów klient ma obowiązek zapytać sprzedawcę na jaki adres powinny zostać wysłane produkty

(adres może być inny niż adres siedziby firmy - bezpośredni zwrot na magazyn).

Należy również dołączyć opis niezgodności towaru, nr zamówienia, nr konta bankowego, na które odeślemy zwrot za produkt.

6. W przypadku uzasadnionej reklamacji, Kupujący może żądać doprowadzenia produktu do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę lub wymiany produktu na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe (z powodu wyczerpania zapasów) Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny zakupu.

7. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Użytkownika adres e-mail.

8. W przypadku uznania reklamacji, gospodarski.pl niezwłocznie podejmuje działania w celu realizacji jej treści.

W przypadku wysłania towaru na zły adres sprzedawca nie ponosi dodatkowych kosztów wysyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl